Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

11 Kwietnia 2022

1
Zapraszamy do zapoznania się z informacją sportową podsumowującą weekend w czeladzkim sporcie.

W sobotę do południa odbyło się I Czeladzkie Polowanie na Pisanki (więcej informacji wkrótce). Natomiast w niedzielne po południe odbyło się V Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź (więcej informacji wkrótce).
______________
W sobotę, w hali MOSiR odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt, a w niedzielę ostatni turniej z cyklu Grand Prix w Badmintonie, którego organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy. 
______________
Górnik Piaski pokonał 3:0 drużyne Zagłębiaka Tucznawa. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu, a klasycznego hattricka zdobywając 3 bramki z głowy zaliczył w tym meczu środkowy obrońca Mateusz Stajer. W 20 kolejce Klasy-A, która odbędzie się 16 kwietnia Górnicy zagrają na wyjeździe z drużyną Górnika Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 11:00. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
______________
CKS Czeladź zremisował na swoim terenie 1:1 z liderem tabeli - AKS-em Mikołów. Jedyną bramkę dla CKSu w tym meczy zdobył Lenard. W 22 kolejce Zina Liga Okręgowa, która odbędzie się 16 kwietnia, Czeladzianie zagrają na wyjezdzie z drużyną MK Górnik Katowice. Początek spotkania o godzinie 11:00. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
______________
APN GP Czeladź
W ligowych rozgrywkach pierwsza drużyna U-11 zmierzyła się z AS Wojkowice, druga z KS Mydlice, U-14 z MUKP Dąbrowa Górnicza, U-13 z Akademią 2012 Jaworzno, U-10 z CKS Czeladź, U-15 z Lechią 06 Mysłowice, a drużyna U-9 grupa zielona i czerwona rozegrały sparing z FA Zawiercie. 
______________

CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Juniorzy pokonali 6:2 Górnik 09 Mysłowice w meczu II Ligi Wojewódzkiej. W pozostałych meczach ligowych drużyna młodzików grała ze Szczakowianką Jaworzno, Orliki z APN GP Czeladź, a skrzaty rozegrały sparing z Akademią Piłkarską Zagłębia Sosnowiec.
______________

Biegacze Czeladź Biega wzięli udział w biegu II Harpagańska Crossowa Dycha. Przypominamy o zapisach na  3 edycjię Crossa Saturna https://elektronicznezapisy.pl/event/6958.html
______________

Ekipa Team Failsafe wzięła udział w zawodach Przystanek Tiny Whoop vol.3. Najlepsi zawodnicy zespołu TFS zajęli 2 i 6 miejsce.  

Partnerzy MOSiR:
Daito Sushi,
Konsul Trofea Sportowe,
Budmet Nocoń,
Studio Fryzjerskie Evolution,
Cafe Desa,
Cukiernia Piekarnia Maciuś,
Huhtamaki.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ.

do góry