Strona główna/Aktualności/Nakło i Przyjaciele zwycięzcą wiosennego turniej piłki (..)

Nakło i Przyjaciele zwycięzcą wiosennego turniej piłki siatkowej

6 Kwietnia 2022

1

W niedzielne popołudnie, w hali MOSiR Czeladź odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej. 10 drużyn po ówczesnym losowaniu kapitanów zostało podzielone na dwie grupy, które prezentowały się następująco:

Grupa A - Nakło i Przyjaciele, Friday Players, Dziesiątka, Euforia, Wczorajsi
Grupa B - 4Fun, Quick Volley, PWK Team, Forever Young, Misie Pusie

Po oficjalnym otwarciu, które odbyło się chwilę po godzinie 16:00 rozpoczęliśmy rozgrywki. 100 zawodników rywalizowało na dwóch boiskach i nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni poziomem jaki prezentowały wszystkie zespoły co przełożyło się na rozgrywki - mecze stały na naprawdę wysokim poziomie.

Po zakończonej fazie grupowej doszło do gier półfinałowych, a następnie został rozegrany mecz o 3 miejsce i finał.