Strona główna/Aktualności/Zakończył się remont Budynku Obsługi Stadionu im. (..)

Zakończył się remont Budynku Obsługi Stadionu im. Józefa Pawełczyka

28 Lipca 2022

1Dziś odebraliśmy pełną dokumentacje po uprzednich oględzinach całego obiektu wraz z inspektorami budowy, przedstawicielem firmy wykonawczej oraz naszego Dyrektora i kierownika obiektów sportowych. 

Odnowiona „Trybuna” z zewnątrz prezentuje się fantastycznie, a środek ma ogromny potencjał i napewno ułatwi działalność naszym sportowcom. 

Budynek w 100% dostępny będzie za kilka tygodniu ze względu na trwający remont stadionu. 

324

do góry
Obserwuj nas na Facebooku - aktualności, wydarzenia i zapisy zawsze na czas! ZUMBA TIME w każdą środę o 19:00! Darmowe zajęcia w hali MOSiR - wpadaj i tańcz z nami!