Strona główna/Aktualności/Wakacyjna akcja Lato w mieście 2022 na sportowo (..)

Wakacyjna akcja Lato w mieście 2022 na sportowo zakończona.

8 Września 2022

1

Każdego dnia od 25 lipca aż do końca wakacji w naszym mieście odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez MOSiR Czeladź. Oferta przygotowana w tym roku przez naszą jednostkę uwzględniła jak zawszę sport i rekreację, a dzięki różnorodności mogło z niej skorzystać bardzo wielu mieszkańców.

 

Po krótce przypomnimy co działo się podczas zorganizowanej akcji „Lato w Mieście 2022” na sportowo: 

Trzy całodniowe wycieczki: Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu wraz z Chlebową Chatą, Zatorland oraz Jura Park Krasiejów.

Zajęcia w skateparku prowadzone przed profesjonalistów w ramach których dzieci i młodzież uczyły się jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze.

Warsztaty arte-sensoryczne prowadzone przez Panią pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Codzienne zajęcia sportowe, które odbywały się w różnych częściach miasta, a były to: piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis ziemny, koszykówka czy też zajęcia ogólnorozwojowe.

Nieodpłatne wejściówki na basen.

Wszystkie zajęcia sportowe, a przede wszystkim wyjazdy na wycieczki i zajęcia w skateparku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a to wszystko było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy MOSiR Czeladź z Wydziałem Edukacji i Polityki Miasta Czeladź.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za rok.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Cafe Desa, Konsul Trofea Sportowe, Daito Sushi, Studio Fryzjerskie Evolution, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Budmet Nocoń.

do góry