Kolejny weekend to kolejne emocje związane z czeladzkim sportem. Jak poszło naszym sportowcom? Odpowiedź znajdziecie poniżej:

MOSiR Czeladź
W niedzielę 25-go września odbyła się trzecia kolejka Śląska Liga Szóstek na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni.
———————
MCKS Czeladź Koszykówka przegrali wyjazdowe spotkanie 103:87 z AK Iskra Częstochowa. 2 kolejka rundy zasadniczej grupy C odbędzie się 1-go października o godzinie 18:30. MCKS podejmie na swoim terenie AZF AWF Mickiewicza Rozmus Katowice.
———————
Górnik Piaski przegrał 1:0 z drugą drużyną GKS-u Katowice. W 8 kolejce ligi okręgowej, która odbędzie się w sobotę 1-go października o godzinie 15:00 Górnicy podejmą u siebie RKS Grodziec.

Górnik jak narazie nie zdobył punktów ligowych i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli.

———————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź w III Lidze Śląskiej zmierzyli się: U15 z Czarnymi Sosnowiec, U13 ze Stadionem Śląskim Chorzów, U11-A z GKS-em Katowice. Ponadto drużyna U9-A grała z Czarnymi Sosnowiec, U9-B z CKS Czeladź, U10 z JSP Szczakowianka Jaworzno. Odbyła się rownież kolejna kolejka ligi żaków U7.
———————
CKS Czeladź wygrał Cyklonem Rogoźnik 0:6. Bramki zdobyli: 2x Szopa, Gajda, Pach, Jagusztyn, Śmiałkowski. W 8 kolejce ligi okręgowej, która odbędzie się w sobotę 1-go października o godzinie 15:00 Czeladzianie zagrają na wyjeździe z Górnikiem Wojkowice.
CKS zajmuje 2 miejsce w tabeli, ex aequo ze Spartą z dorobkiem 16 punktów.
———————
CKS Czeladź II pokonał Górnik Wojkowice II - 4:1. W 7 kolejce ligowej B-klasy druga drużyna CKS-u zagra na wyjezdzie z Czarnymi Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 15:00 w niedzielę 2-go października.
CKS II zajmuje 2 miejsce z kompletem zwycięstw w 5 spotkaniach.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska. Żaki F2 rozegrały kolejną kolejki mini turniejów ligowych, a Orliki E2 zmierzyły się z APN GP Czeladź.
———————
CKS Czeladź zorganizował Ogólnopolski Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź z cyklu Grand Prix Śląska. Zawody odbyły się w Galeria Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi. Ponadto zawodnik z sekcji brydża reprezentujący CKS Czeladź zajął 2 miejsce w 73 turnieju eliminacyjnym internetowych indywidualnych Mistrzostw Polski.
———————
Trzech zawodników Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu zostało Mistrzami Polski w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu w Żyrardowie, gdzie łącznie zdobyli osiem medali.
———————
Biegacze Czeladź Biega wzięli udział w PKO Bieg Charytatywny, który odbyl sie w Katowicach.