Strona główna/Aktualności/Setka Czeladzian pokonała wspólnie trasami rowerowymi (..)

Setka Czeladzian pokonała wspólnie trasami rowerowymi dystans 10 kilometrów

23 Września 2024

0

W sobotni poranek spotkaliśmy się przy Dworcu w Czeladzi, gdzie po oficjalnym przemówieniu Burmistrza Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec peleton prowadzony przez Zastępcę Burmistrza - Andrzeja Mentla wyruszył w trasę.

Pierwszym przystankiem było stare targowisku przy Rynku w Czeladzi. Po otrzymaniu przez wszystkich uczestników pieczątki zaczęliśmy się kierować w stronę drugiej stacji, a ta znajdowała się przy ul. Wojkowickiej. Stamtąd wyruszyliśmy w kierunku przedostatniej stacji, która była zlokalizowana w Parku Jordan. Tam rowerzyści zdobyli ostatnią pieczątkę na trasie i udali się w kierunku mety.

Finisz trasy zaplanowany był w Parku Grabek, gdzie na wszystkich uczestników czekał grill, losowanie nagród, gadżetów rowerowych oraz został zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce profilaktycznej, w ramach którego uczestnicy projektowali plakat pn. w zdrowym ciele zdrowy duch. Nagrody wręczyli Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec wraz ze swoim Zastępcom - Andrzejem Mentlem oraz Dyrektorem MOSiR Czeladź - Jakubem Kużdżał.

Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w naszym przejeździe. Przypominamy, że Rajd Rowerowy jest na stałe wpisany jako cykliczna impreza rekreacyjno-sportowa do naszego kalendarza. Tak więc do zobaczenia za rok!

Rajd Rowerowy z MOSiRem odbył się w ramach XVI Europejskiego Tygodnia Sportu dla wszystkich.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Budmet Nocoń, Cafe Desa, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Daito Sushi, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution.

123557

 

do góry