Strona główna/Aktualności/Mistrzostwa Czeladzi w szachach szybkich za nami!

Mistrzostwa Czeladzi w szachach szybkich za nami!

17 Listopada 2023
112-go listopada odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Miasto Czeladź Zbigniew Szaleniec.

W zawodach wzięło udział 120 uczestników i jednocześnie były to najmocniej obsadzone Mistrzostwa w ich dotychczasowej historii - 5 zawodników z tytułami międzynarodowymi i 20 z tytułami krajowymi centralnymi.

Mistrzynią Czeladzi do lat 8 w kategorii dziewcząt została Julia Szczurek, a najlepszą czeladzianką została Amelia Łukasik, która zajęła 6 miejsce.

Mistrzem Czeladzi do lat 8 w kategorii chłopców został Antek Wołyński, a najlepszym czeladzianinem został Adam Stachura, który zajął 11 miejsce.

Mistrzynią Czeladzi do lat 11 w kategorii dziewcząt została Tempich Wiktoria, a najlepszą czeladzianką została Wiktoria Tomaszewska, która zajęła 8 miejsce

Mistrzem Czeladzi do lat 11 w kategorii chłopców został Reterski Wiktor, a najlepszym czeladzianinem został Maks Cieślicki, który zajął 3 miejsce.

Mistrzynią Czeladzi do lat 14 w kategorii dziewcząt została czeladzianka Strzoda Natalia.

Mistrzem Czeladzi do lat 14 w kategorii chłopców został Władek Pyciński, a najlepszym czeladzianinem został Wiktor Mierzwiński, który zajął 9 miejsce.

Mistrzynią Czeladzi w kategorii OPEN Kobiet została Dominika Chmiel, a najlepszą czeladzianką została Oborska Magda, która zajęła 5 miejsce.

Mistrzem Czeladzi w kategorii OPEN został Lewicki Mirosław, a najlepszym czeladzianinem został Pytlarz Michał, który zajął 9 miejsce.