Strona główna/Aktualności/Jerzy Brzęczek, Zdzisław Podedworny, Radosław Gilewicz, (..)

Jerzy Brzęczek, Zdzisław Podedworny, Radosław Gilewicz, Mariusz Śrutwa zawitali do Czeladzi

24 Maja 2021

FOTO MOSiR

To była impreza jakiej w naszym mieście dawno nie było. 23 maja świętowaliśmy "Urodziny Gwiazd" z udziałem Jerzego Brzęczka, Zdzisława Podedwornego, Radosława Gilewicza i Mariusza Śrutwy. 

Od godzin rannych na stadionie przy ulicy Mickiewicza trwał turniej dla dzieci w rocznikach 2011 i 2013. Na pięciu boiskach drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym. O 11:45 w Kopalni Kultury rozpoczął się panel dyskusyjny z udzialem Jerzego Brzeczka i Zdzisława Podedwornego, który poprowadzili Zbigniew Cienciała i Jakub Kużdżał. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz pokazowy Reprezentacji Śląskich Oldbojów z Reprezentacją Zagłębia Dąbrowskiego, który odbył się o godzinie 14:30, tuż po wręczeniu nagród w turnieju dla dzieci, którego dokonali Burmistrz Zbigniew Szaleniec oraz Jerzy Brzęczek. Po zakończeniu sportowej rywalizacji w kamienicy Konarzewskich przedstawiciele miasta z Panią Burmistrz Beatą Zawiłą oraz Przewodnicząca Rady Miasta Jolantą Moćko wręczyli solenizantom pamiątkowe patery z okazji urodzin zaproszonych gości. 

Wydarzenie miało swój cel charytatywny. Zbieraliśmy pieniądze na leczenie czeladzianki - Nicoli Wcisło, która urodziła się z wadą serca. Przeszła trzy operacje kardiochirurgiczne w krążeniu pozaustrojowym i głębokiej hipotermii oraz dwa cewnikowania serca. Od dwóch lat żyje ze sztuczną zastawką serca.  

Była to pierwsza impreza w naszym mieście po czasie pandemii. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy wrócić do normalności i już zapraszamy na kolejne nasze imprezy, które odbędą się niebawem.

FOTORELACJA - KLIKNIJ TUTAJ

do góry