Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
03 WRZ 2018

IV Nocny Amatorski Turniej Piłki Nożnej

Osiem drużyn stanęło do rywalizacji w ramach IV Nocnego Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej, który został rozegrany 31 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej. 

Turniej odbył się po raz czwarty i podobnie jak w zeszłym roku cieszył się sporym zainteresowaniem. Profesjonalnie przygotowane boiska, obsada sędziowska, a także możliwość rozegrania meczów wieczorową porą przy oświetleniu spowodowały, iż turniej zyskał swój niepowtarzalny klimat, a swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec, który oficjalnie otworzył zawody.

Zmagania odbywały się w dwóch etapach. Pierwszym grupowym, w którym obowiązywała zasada gry „każdy z każdym” oraz drugim pucharowym, w którym drużyna przegrywająca odpadała z dalszych rozgrywek. W grupie A spotkały się ze sobą zespoły : Blancos Sosnowiec, Szóstka Katowice, Czelsi Rożka, Autor Team. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się ekipa Czelsi Rożka. Drugim półfinalistą została drużyna Szóstka Katowice. Pozostałe drużyny trafiły do drabinki dolnej i tam rywalizowały o miejsca od 8 do 5. W grupie B gdzie rywalizowały ze sobą : Sosnowiec Moje Miasto, Wojak Godula, Stolik i Dwa Krzesła, Ekipa Prusa i najlepsza okazała się ta ostatnia. Drugie premiowane awansem do półfinału miejsce przypadło drużynie Stolik i Dwa Krzesła. Kolejnym zespołom podobnie jak w grupie A pozostała walka o niższe lokaty. Spotkania półfinałowe z przebiegu meczu były totalnie inne o czym świadczą wyniki 2:1 oraz 5:0. Pierwsze cztery zespoły zostały nagrodzone pucharami, a zwycięska trójka rownież medalami. Wyróżniliśmy 3 zawodników, kolejno najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik oraz najlepszy strzelec i tutaj walka trwała do samego końca ponieważ 3 zawodników miało taką samą ilośc bramek i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. 

Kolejny Turniej za rok. Już dzisiaj zapraszamy drużyny do udziału w tej niezwykłej rywalizacji.

Klasyfikacja Końcowa: 
1 Miejsce – Czelsi Rożka
2 Miejsce – Szóstka Katowice
3 Miejsce – Ekipa Prusa
4 Miejsce – Stolik i Dwa Krzesła
5 Miejsce – Autor Team
6 Miejsce – Wojak Godula
7 Miejsce – Blancos Sosnowiec
8 Miejsce – Sosnowiec Moje Miasto
Dziękujemy naszym partnerom:
- Huhtamaki
- Platforma Dla Remontu i Budowy
- Hellmann Worldwide Logistics
- Konsul - Trofea Sportowe

Krótka fotorelacja dostępna na fanpage MOSiR Czeladź - KLIKNIJ TUTAJ

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl