Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, poza zajęciami. Jest to forma aktywności ruchowej w której nie ma ograniczeń wiekowych. Jedynym przeciwwskazaniem są trwałe dysfunkcje narządu ruchu i niestabilne, niewyrównane choroby układu sercowo – naczyniowego.
Sekcja Zumba Fitness Czeladź - spotyka się od maja 2012 na sali baletowej w hali, MOSiR. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu tj.: poniedziałki i w czwartki o 20:00 . Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor Pani Katarzyna Nowak. Należy ze sobą mieć wygodny strój sportowy i wodę do picia.
Cyklicznie organizowane są w Hali MOSIR większe i dłuższe imprezy (trwające ok. trzy godziny) o charakterze Maratonu w którym biorą również udział kluby fitness z Zagłębia. Przy wsparciu UM w Czeladzi planowane są również bezpłatne zajęcia w okresie wakacyjnym i ferii zimowych.

Zumba

do góry