Strona główna/Nasi Partnerzy/Cukiernia Piekarnia Maciuś

Cukiernia Piekarnia Maciuś

Cukiernia Piekarnia Maciuś

W skład naszej firmy wchodzą: piekarnia przy ul. Pięknej 5 oraz piekarnia i cukiernia przy ul. Zielonogórskiej 67 oraz nowe osiedlowe piekarnie i cała gama sklepów firmowych na terenie Sosnowca i miast sąsiednich, a ich ilość cały czas się powiększa.

Nieustannie, od początku działalności zajmujemy się szkoleniem uczniów w zawodzie piekarz i cukiernik, wiele z tych osób po ukończeniu nauki znajduje zatrudnienie w naszych zakładach. Cały czas dbamy o rozwój kwalifikacji naszych pracowników.

Produkcja nasza obejmuje szeroki asortyment piekarniczy i cukierniczy, który bez przerwy powiększamy uwzględniając nowe trendy w branży oraz gusta klientów, nie zapominając oczywiście o starych, tradycyjnych recepturach.

Cały czas dbamy o wysoką  jakość naszych wyrobów oraz o jak najlepsze warunki pracy naszego personelu.

W ostatnim czasie otworzyliśmy nowe punkty firmowe brandowane jako „Manufaktura Pieczywa”, gdzie klienci mają możliwość zakupienia produktów prosto z pieca, pysznej aromatycznej kawy, kanapek w wielu rodzajach, komponowanych pod indywidualne zamówienie.

Poszerzyliśmy także asortyment o produkowane przez nas wyroby garmażeryjne, świeże sałatki, a w naszych sklepach pojawiły się również lody tradycyjne.

Część naszych punktów firmowych czynna jest również w niedzielę.

Zapraszamy na stronę naszego partnera: www.manufaktura-pieczywa.pl

Maciuś

do góry