Strona główna/Aktualności/Za nami wędkarskie zawody dla dzieci i młodzieży

Za nami wędkarskie zawody dla dzieci i młodzieży

23 Czerwca 2022

1

W sobotę 19 czerwca odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży, które zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Wędkarskim nr 6 w Czeladzi, a wszystko działo się na popularnym, tzw. Przetoku.

Dla najmłodszych rozstawiony został dmuchany basen, w którym dzieci z zaangażowaniem łowiły metalowe rybki na wędkę zakończoną magnesem. I miejsce w tej kategorii i paczkę pełną słodyczy i niespodzianek wygrał Filip Piputa.

Dla starszych dzieci w wieku od 7 do 15 lat przygotowane zostały całkiem „dorosłe” stanowiska. Od godziny 9:00 do godziny 11:00 młodzi wędkarze „moczyli kije” w skupieniu i ciszy. 1 miejsce (prawie kilogram złowionych ryb) przypadło Anastazji Ranchakovskiej, 2 miejsce zdobył Mateusz Jaszczerski i 3 miejsce Amelia Wojciechowska.

Zawody odbyły się pod czujnym okiem sędziów Jerzego Hoffmana i Krzysztofa Kamińskiego. Oczywiście wszystkie rybki wróciły z powrotem do zalewu.

Partnerzy MOSiR: Daito Sushi, Budmet Nocoń, Konsul Trofea Sportowe, Huhtamaki, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Studio Fryzjerskie Evolution, Cafe Desa.

Partnerzy wydarzenia: TAXI LIDER, Bistro domowe „U Agi”.

ZDJĘCIA Z WYDARZENIA - KLIKNIJ TUTAJ

do góry