Strona główna/Aktualności/Wędkowanie na Przetoku z okazji Dnia Dziecka

Wędkowanie na Przetoku z okazji Dnia Dziecka

9 Czerwca 2023

231

W sobotę 3 czerwca odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, które zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Wędkarskim nr 6 w Czeladzi, a wszystko działo się na popularnym, tzw. Przetoku.

 
Dla najmłodszych rozstawiony został dmuchany basen, w którym dzieci z zaangażowaniem łowiły metalowe rybki na wędkę zakończoną magnesem.
 
I miejsce w tej kategorii i paczkę pełną słodyczy i niespodzianek wygrała Jagoda Jandała. II miejsce przypadło dla Julii Jandały, a ostatnie miejsce na podium zdobyła Maja Dereja.
 
Dla starszych dzieci w wieku od 7 do 15 lat przygotowane zostały całkiem dorosłe stanowiska. Od godziny 9:00 do godziny 11:00 młodzi wędkarze „moczyli kije” w skupieniu i ciszy. 
 
1 miejsce (1kg 420g złowionych ryb) przypadło Borysowi Dereja, 2 miejsce zdobył Krzysztof Sobczak ( 915 g złowionych ryb), natomiast 3 miejsce zdobyła Lena Dereja ( 775g złowionych ryb).
 
Zawody odbyły się pod czujnym okiem sędziego Jerzego Hoffmana. Oczywiście wszystkie rybki wróciły z powrotem do zalewu. Na zakończenie imprezy każdy z uczestników otrzymał paczki ze słodyczami, zabawki oraz nagrody rzeczowe.
——————
 
Partnerzy wydarzenia:
 

Pełna fotorelacja dostępna na naszym fanpage - Kliknij Tutaj

do góry