Strona główna/Aktualności/Video-relacja z otwarcia stadionu im. Józefa Pawełczyka

Video-relacja z otwarcia stadionu im. Józefa Pawełczyka

28 Kwietnia 2023

1Kwiecień 2023 roku to wyjątkowy i historyczny miesiąc ze względu na fakt otwarcia wyremontowanego stadionu im. Józefa Pawełczyka. Zapraszamy do obejrzenia video-relacji przedstawiającej dwudniowe wydarzenia jakie odbyły się z tej okazji.

Kliknij Tutaj aby obejrzeć FILM

22.04.2023 - sobota
Dzień rozpoczęliśmy z samego rana biegami lekkoatletycznymi oraz biegiem głównym na 10 km i nordic walking na 5 km. Następnie o godzinie 17:00 odbył się mecz pokazowy, w którym zmierzyła się drużyna Czeladź i Przyjaciele z Reprezentacją Śląska Oldbojów. Jako "truskawka na torcie", wieczorem, przy światłach odbył się derbowy mecz CKS Czeladź vs Górnik Piaski, który zakończył się remisem 1:1.

27.04.2023 - czwartek
Dzień zaczął się od symbolicznego otwarcia części lekkoatletycznej. Dzieci ze wszystkich czeladzkich szkół podstawowych przebiegły pełną pętle 400 metrów, gdzie na jej finiszu czekał Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec i wspólnie dobiegli na metę. Następnie odbyła się oficjalna część otwarcia razem z zaproszonymi gośćmi. Po tym był czas na prezentację związaną z działalnością MOSiR oraz obrazowym przedstawieniem przebiegu remontu stadionu, którą poprowadził dyrektor Jakub Kużdżał. Na zakończenie odbył się festiwal sztafet szkolnych.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce - SP2 - 24 pkt
2 miejsce - SP7 - 21 pkt
3 miejsce - SP1 - 18 pkt
4 miejsce - SP3 - 16 pkt
5 miejsce - SP4 - 11 pkt
6 miejsce - SP5 - 5 pkt

Pełna fotorelacja dostępna jest na naszej stronie FB - Kliknij Tutaj

do góry