Strona główna/Aktualności/Szachowe zmagania ze specjalnym gościem - Kamilem Mitoniem

Szachowe zmagania ze specjalnym gościem - Kamilem Mitoniem

6 Czerwca 2022

1

W niedzielę 5-go czerwca, w Hali MOSiR Czeladź rozgrywana była Symultana z Arcymistrzem Kamilem Mitoniem - Trenerem Jana Krzysztofa Dudy na aż 42 szachownicach!

 
Przed rozpoczęciem symultany, arcymistrz udzielił nam krótkiego wywiadu, który można obejrzeć tutaj - https://tiny.pl/9bjck, a następnie rozpoczęła się niemal 5-cio godzinna walka na szachownicach. W rywalizacji przez chwilę brał też udział Honorowy Patron Symultany - Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec.
 
Ostatecznie jednej osobie udało się zremisować i jednej dość szczęśliwie wygrać w remisowej końcówce, natomiast 40 zawodników musiało uznać większe umiejętności arcymistrza. Wszyscy jednak wyszli zadowoleni i z medalami okolicznościowymi na szyi, wszak zmierzyć się z zawodnikiem tej klasy ma okazje naprawdę niewielu. Liczymy, że to nie ostatnia impreza tego typu w naszym mieście.

Zapraszamy również do fotorelacji i artykułu przygotowanego przez W KATOWICACH.eu, który jest dostępny tutaj - https://tiny.pl/9bjfg.
 
Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Daito Sushi, Konsul Trofea Sportowe, Budmet Nocoń, Studio Fryzjerskie Evolution, Cafe Desa, Cukiernia Piekarnia Maciuś.
 
Partnerzy wydarzenia: Łukasz Wesołowski, Wydział Edukacji i Polityki Społecznej, Hetman Katowice, WyTworzyMy.
do góry