Strona główna/Aktualności/Spotkajmy się na dworcu w Czeladzi

Spotkajmy się na dworcu w Czeladzi

25 Maja 2021

RoweryO 9:00 rowerzyści wyruszą w trasę, wybierając dowolny kierunek. Muszą zameldować się w co najmniej czterech punktach kontrolnych, zlokalizowanych m.in. przy centrach przesiadkowych, czyli stacjach:

- Termalnej (ul. Katowicka/Dehnelów),
- Piaskowej (pl. Viannaya)
- przy ul. Wojkowickiej (obok cmentarza)
- przy ul. Gdańskiej.

Tam otrzymają specjalne pieczątki. Po skompletowaniu czterech znaczków, udają się na stację Dworcową (ul. Kombatantów, przy pętli tramwajowej). W tym miejscu - punktualnie o 12:00 - każdy, kto zaliczył co najmniej cztery punkty kontrolne i zebrał pieczątki, będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

09:00 | start: trasa dowolna z uwzględnieniem punktów kontrolnych
12:00  | meta: stacja Dworcowa, losowanie nagród

Przy okazji będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań, który w pobliżu Dworca, pomiędzy 10:00, a 13:00, będą przeprowadzać pracownicy Urzędu Miasta Czeladź. Każdy, kto jeszcze nie dokonał obowiązkowego spisu, będzie mógł to zrobić. Jedna osoba może spisać wszystkich domowników, wystarczy mieć ze sobą PESELE zamieszkujących pod wspólnym adresem.

Na miejscu stanie również Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze. Od godz. 10:00 do 13:00 pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych będą tam udzielać informacji na temat możliwości pozyskania dofinansowania na docieplenie domu i wymianę pieca. Możliwe będzie również złożenie wniosku o dofinansowanie.

KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-05-25 REGULAMIN IMPREZY ROWEROWE ścieżki1.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 578
REGULAMIN IMPREZY ROWEROWE ścieżki1.pdf 119.67KB zobacz

do góry