Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu.

Sportowe podsumowanie weekendu.

13 Grudnia 2021

WeekendKoszykarze MCKS Czeladź przegrali na wyjeździe z drużyną BS Polonia Bytom 105:68. W najbliższą sobotę zawodników MCKSu czeka kolejny mecz w roli gości, a ich przeciwnikiem będzie drużyna Niedźwiadki Chemart Przemyśl. Początek spotkania o godzinie 18:00. 

Tabela - https://tiny.pl/9ck4l
Wyniki - https://tiny.pl/tr168 
———————
Przedstawiciel sekcji brydża CKS Czeladź wziął udział w Mityngu Barbórkówym 2021 w Chorzowie podczas, którego zajął pierwsze miejsce w turnieju par na impy i trzecie miejsce w turnieju par na maksy. Skrzaty CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska wzięły udział w turnieju Ekstraliga Talentów. 
———————
Żaki APN GP Czeladź podzielone na dwie grupy wzięły udział w Turnieju Kopalnia Futbolu Cup 2021 oraz RKS CUP 2021. Drużyna Orlików E1 udała się do Kobyłki, aby wziąć udział w turnieju Wicher Winter Cup, gdzie zmierzyła się z takimi drużynami jak Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Barca Academy. Młodziki rozegrały kolejny sparing, tym razem z drużyną Jedności Siemianowice.
———————
Jeden z biegaczy Czeladź Biega wziął udział w VIII Biegu Mikołajkowym podczas którego udało mu się zająć 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz 5 miejsce w kategorii open. 
———————
Z racji rozpoczęcia sezonu zimowego Czeladzka Akademia Tenisa rusza z ręcznym serwisem narciarskim, a w ofercie - nakładanie kąta krawędzi, ostrzenie, smarowanie, regulacja wiązań.
———————
W niedzielę, w hali MOSiR Czeladź odbył się III Turniej Grand Prix w Badmintonie. 

Po więcej zapraszamy na nasz FANPAGE -> KLIKNIJ TUTAJ

 

do góry