Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

13 Czerwca 2022

1

Za nami sportowy weekend, przeczytajcie jak poszło naszym sportowcom:

W niedziele na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbył się Mini Turniej Piłki Nożnej 2v2 Rodzic z Dzieckiem. Zawody zorganizowaliśmy wspólnie z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym w Czeladzi.
———————
Również w niedzielę, ale tym razem na stadionie MOSiR przy ul. Mickiewicza, na kortach tenisowych odbył się IX CzATowy Turniej Tenisa Ziemnego, który zorganizowaliśmy wspólnie z Czeladzką Akademią Tenisa. 
———————
Górnik Piaski pokonał na wyjeździe 2:6 Jedność Strzyżowiec i tym samym przypieczętował awans do ligi okręgowej. Bramki zdobywali Majewski x3, Pieniążek x2, Zudin. W 30 kolejce Klasy A, Górnicy rozegrają ostatnią kolejkę ligową. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godzinie 15:00 na stadionie MOSiR przy ul. Mickiewicza

Drużyna z Piasków zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 70 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
———————
CKS Czeladź pokonał na wyjeździe Ostoję Żelisławice 1:4. Bramki zdobywali Szopa x3 i Muszalik. W tym tygodniu Czeladzian czekają dwa spotkania:

15.06 - Środa - 18:00 - CKS - Niwy Brudzowice
18.06 - Sobota - 13:00 - RKS Grodziec - CKS

Drużyna z Czeladzi zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 52 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
———————
APN GP Czeladź
Czerwona grupa U9 rozegrała sparing z Zagłębiem Sosnowiec, U10 zmierzyła się z MUKP Dąbrowa Górnicza, U11 podzielona na dwa zespoły z ZEWem Sosnowiec i RKSem Zagłębie Dąbrowa Górnicza, U13 z GKSem Katowice, U15 ze Spartą Katowice.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Drużyna orlików młodszych rozegrała dwa spotkania - z Wartą Zawiercie i Gminą Psary. 
———————
Czeladź Biega
Trwają zapisy na 3 Cross Saturna - https://tiny.pl/9bcnc.
———————
Partnerzy MOSiR - Huhtamaki, Daito Sushi, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution, Cafe Desa, Budmet Nocoń.

do góry