Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

6 Czerwca 2022

1

W sobotę, w hali MOSiR Czeladź odbył się Festiwal Wyobraźni zorganizowany przez Akademia Wyobraźni Kajune. Natomiast w niedzielę, również w hali odbyła się Symultana Szachowa z Kamilem Mitoniem - trenerem Jana Krzysztofa Dudy, której pomysłodawcą był Radny Rady Miasta Łukasz Wesołowski.
———————
Górnik Piaski pokonał na swoim terenie SKS Łagisza 2:0. Bramki zdobywali Pieniążek (gol stadiony świata) i Majewski. W 29 kolejce Klasy A, Górnicy zagrają na wyjeździe z Jednością Strzyżowice. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 12 czerwca o godzinie 11:00. 

Drużyna z Piasków zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 67 punktów i już w najbliższej kolejce ligowej może przypieczętować awans do ligi okręgowej.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
———————
CKS Czeladź pokonał na swoim terenie Cyklon Rogoźnik 2:1. Obie bramki w tym spotkaniu zdobył Oskar Śmiałkowski. W 31 kolejce ligowej, która odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 CKS pojedzie do Żelisławic i zmierzy się z tamtejszą Ostoją.

Drużyna z Czeladzi zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 49 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
———————
APN GP Czeladź
W niedzielę APN zorganizował turniej z okazji dnia dziecka i zbliżających się wakacji w rocznikach 2015 i 2016, drużyna U9 zajęła 2 miejsce na 10 zespołów w Turnieju Srebrnego Miasta Olkusz, U11 zmierzyła się z Zagłębiem Sosnowiec, U13 z Czarnymi Sosnowiec, U15 podzielone na dwa zespoły z GKS-em Katowice i Akademią Sportu Wojkowice.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Drużyna orlików młodszych rozegrała spotkanie ligowe z Zagłębiem Sosnowiec. Trenerzy grup młodzieżowych wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez SP4 w Czeladzi.
———————
Czeladź Biega
Trwają zapisy na 3 Cross Saturna - https://tiny.pl/9bcnc.
———————
MOSiR TKKF Saturn Czeladź
W niedzielę odbył się kolejny etap biegów w ramach I Grand Prix Czeladzi w Biegach i Nordic-Walking - https://tiny.pl/9bcnw.
———————
Team FailSafe
Piloci wzięli udział w Pucharze Polski dronów wyścigowych 2022.

Partnerzy MOSiR - Daito Sushi, Huhtamaki, Studio Fryzjerskie Evolution, Budmet Nocoń, Konsul Trofea Sportowe, Cafe Desa, Cukiernia Piekarnia Maciuś

do góry