Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu.

Sportowe podsumowanie weekendu.

23 Maja 2022

1

Kolejne sportowe emocje za nami!

W sobotę odbyła się II edycja zawodów Sprint Masters. Więcej informacji wkrótce.
———————
Górnik Piaski wygrał na swoim terenie z drużyną Strażaka Nowa Wieś 9:0. Bramki zdobywali Musiał x2, Majewski x2, Cepek x2, Pieniążek, Zudin, Pałasz. W 27 kolejce Klasy A, Górnicy zmierzą się na wyjeździe z AKS 1917 Niwka Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 11:00. Drużyna z Piasków zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 61 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
———————
CKS Czeladź rozegrał dwa spotkania ligowe. W pierwszym, które odbyło się w środę przegrali 5:2 wyjazdowe spotkanie ze Źródłem Kromołów, a bramki zdobyli Szopa i Medejczyk. W drugim spotkaniu, które zostało rozegrane w sobotę CKS przegrał na swoim terenie 1:3 ze Spartą Katowice, która jest w trójce drużyn walczących o awans do IV ligi. Bramkę zdobył Szopa. W 29 kolejce ligowej, która odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 CKS rozegra wyjazdowe spotkanie z liderem klasy okręgowej czyli rezerwami Zagłębia Sosnowiec.

Drużyna z Czeladzi zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 46 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
———————
APN GP Czeladź
Drużyna U7 wzięła udział w turnieju Olkusz Trophy, U9 podzielona na dwa zespoły rozegrała przedostatnie kolejki mini ligi żaków, U10 zmierzyła się z CKS-em Czeladź, U11 również podzielona na dwa zespoły zmierzyła się z AS Wojkowice, i Jedynką Łazy, U13 z Akademią 2012 Jaworzno, Dwie drużyny U15 zagrały z Wartą Zawiercie i Akademią 2012 Jaworzno.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Grupa żaków rozegrałya kolejne spotkania w mini lidze żaków, dwie drużyny orlików zmierzyły się z AKSem Niwką i APN GP Czeladź.
———————
MOSiR TKKF Saturn Czeladź
Biegacze wzięli udział w XII Jurajskim Pucharu Nordic Walking.
———————
Czeladź Biega
Biegacze podczas I Crossa Będzina zorganizowali zbiórkę dla Nadii w ramach, której uzbierali niecałe 2000 tysiące złotych.
———————
PARTNERZY MOSiR: Huhtamaki, Daito Sushi, Cafe Desa, Konsul Trofea Sportowe, Budmet Nocoń, Studio Fryzjerskie Evolution, Cukiernia Piekarnia Maciuś.

do góry