Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

9 Maja 2022

Sportowe podsumowanie weekendu

Kolejne sportowe emocje za nami. Pzeczytajcie co działo się w czeladzkim sporcie podczas weekendu:

Górnik Piaski pokonał na swoim terenie drużynę Gminy Psary 2:1 po bramkach Stajera i Cepka. Dzięki wygranej drużyna z Piasków została samodzielnym liderem Sosnowieckiej Klasy A. W środę 11 maja odbędzie się 24 kolejka ligowa, lecz drużyna z Piasków już może sobie dopisać kolejne 3 pkt ponieważ ich przeciwnikiem powinna być drużyna MKS Poręba, która wycofała się z rozgrywek. W 25 kolejce Klasy A, Górnicy zagrają na wyjeździe z Łagowianką Łazy. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 maja o godzinie 17:00.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
____________
CKS Czeladź pokonał u siebie drużynę Tęczy Błędów 5:3. Bramki zdobyli: Szopa x2, Jagusztyn, Muszalik i Borówka. W 27 kolejce ligowej, która odbędzie się w sobotę 14 maja drużyna z Czeladzi uda się do Rudy Śląskiej i podejmie tamtejszy Grunwald. Początek spotkania o godzinie 12:00. Czeladzianie zajmują obecnie 6 miejsce z dorobkiem 43 punktów.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
____________
APN GP Czeladź
Czerwona grupa U9 w sobotę rozegrała sparing z Orłem Bobrowniki, a w niedziele rozegrała kolejkę ligi żaków podobnie jak grupa zielona, drużyna U10 zmierzyła się z MUKP Dąbrowa Górnicza, pierwsza drużyna U11 z RKSem Zagłębie Dąbrowa Górnicza, a druga drużyna z Niwką Sosnowiec. U13 rozegrało spotkanie AKSem Mikołów, U15 z SMSem Ruda Śląska.
____________
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Grupy skrzatów i żaków rozegrały kolejne spotkania w lidze, a Orliki zmierzyły się z Gminą Psary. 
____________
Piloci Team FailSafe rozpoczęli sezon Silesian Drobne Racing League A.D. 2022. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR przy ul. Mickiewicza.
____________
Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Daito Sushi, Konsul Trofea Sportowe, Budmet Nocoń, Studio Fryzjerskie Evolution, Cukiernia Piekarnia Maciuś.

do góry