Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

25 Kwietnia 2022

1
Kolejny sportowy weekend za nami. Przeczytajcie sami jak poszło czeladzkim sportowcom.

W hali MOSiR Czeladź odbyły się dwa turnieje mini siatkówki dziewcząt dwójek i czwórek, którego organizatorem był MCKS Czeladź. 
____________
Górnik Piaski w ten weekend pauzował. W 22 kolejce Klasy-A, która odbędzie się 30 kwietnia Górnicy zagrają na wyjeździe z drużyną KS Preczów. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
____________
CKS Czeladź w derbowym spotkaniu z Sarmacją Będzin bezbramkowo zremisował na swoim terenie. W 24 kolejce Zina Liga Okręgowa, która odbędzie się 30 kwietnia, Czeladzianie zagrają na wyjezdzie z drużyną Pogoni Imielin. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
____________
APN GP Czeladź
W ligowych rozgrywkach pierwsza drużyna U-11 zmierzyła się z Piłkarzem Sosnowiec, druga z Sarmacją Będzin, U-13 z GKS-em Katowice, U-10 z Wartą Zawiercie, pierwsza drużyna U-15 ze Spartą Katowice, a druga z Orbitą Bukowno, U-9 również podzielone na dwa zespoły rozpoczeły ligę żaków.
____________
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Grupa skrzatów rozpoczęła ligę żaków, Żaki również rozegrali pierwsze spotkania w lidze, Orliki Młodsze rozegrały mecz ze Szczakowianką Jaworzno.
____________
Biegacze Czeladź Biega wzięli udział w 10-cio kilometrowym Biegu Nocnym w Krakowie.
____________
MOSiR TKKF Saturn Czeladź
Odbył się pierwszy z pięciu biegów I Grand Prix Czeladzi w Biegach i Nordic Walking. Kolejne zawody odbędą się w niedzielę, 15 maja.
____________
Team FailSafe
Piloci wzięli udział w drugim wyścigu WRL 2022 Race 2 organizowanym przez WaRa Racing League, w których zajęli 4,11 i 13 miejsce.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Konsul Trofea Sportowe, Cafe Desa, Budmet Nocoń, Studio Fryzjerskie Evolution, Daito Sushi, Cukiernia Piekarnia Maciuś.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ.

do góry