Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

21 Marca 2022

.

Jak co tydzień przedstawiamy weekendowe, sportowe wydarzenia dotyczące czeladzkiego sportu!

W sobotę zorganizowaliśmy XVI Mistrzostwa Czeladzi w Kręglach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź, które odbyły się w kręgielni Ośmiornica w Dąbrowe Górniczej. 
———————
W niedzielę, w hali MOSiR Czeladź odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź zorganizowany przez Szkołę Tańca Akcent Będzin
———————
Zawodnicy MCKS Czeladź przegrali 72:97 z drużyną BS Polonia Butom. W kolejnym i ostatnim już meczu ligowym, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00 Czeladzianie podejmą na swoim terenie drużynę Niedźwiadki Chemart Przemyśl. 

Tabela - https://tiny.pl/9ck4l
Wyniki - https://tiny.pl/tr168 
———————
Górnik Piaski pokonał na wyjeździe LKS Iskra Psary 1:5 w pierwszej kolejce rundy rewanżowej Klasy A. Bramki zdobywali Cepek x2, Majewski x2 i Zudin. W kolejnym spotkaniu Górnicy podejmą na swoim terenie Przemszę Okradziono. Start 11:00. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
———————
CKS Czeladź pokonał na wyjeździe 1:2 drużynę Górnika Wojkowice w 18 kolejce Zina Liga Okręgowa. Bramki zdobywali Muszalik i Szopa. Już w najbliższą sobotę, o godzinę 15:00 Czeladzianie podejmą u siebie Górnik 09 Mysłowice. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
———————
APN GP Czeladź
Drużyna U9 wzięła udział w dwudniowym ogólnopolskim turnieju Bielik Cup, U10 (podzielona na dwa zespoły) rozegrała sparingi z AS Wojkowice i Piłkarzem Sosnowiec, U14 ze Szczakowianką Jaworzno, a U15 rozpoczęła rozgrywki w III Lidze Śląskiej i pokonała na wyjeździe Stadion Śląski 1:2. 
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Podopieczni Trenera Bartka rozegrali sparing z SALOSem Dąbrowa Górnicza, młodziki i orliki na dwóch połowach zagrały z Górnikiem 09 Mysłowice, a skrzaty i żaki zmierzyli się z Olimpią Sosnowiec i APN Sarnów.
———————
Czeladzka Akademia Tenisa rozpoczyna treningi na dworze, a pierwsze zajęcia odbędą się już w poniedziałek 28 marca.
———————
Biegacze Czeladź Biega dołożyli swoją cegiełkę i wzięli udział  w dwóch biegach charytatywnych - Bieg po lepsze jutro i 12 godzinne zawody dla Marcela.

Partnerzy MOSiR:

- Huhtamaki,
- Daito Sushi,
- Konsul Trofea Sportowe,
- Cukiernia Piekarnia Maciuś,
- Budmet Nocoń,
- Cafe Desa,
- Studio Fryzjerskie Evolution.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ.

do góry