Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu.

Sportowe podsumowanie weekendu.

14 Marca 2022

PODSUMOWANIEJak co tydzień przedstawiamy weekendowe, sportowe wydarzenia dotyczące czeladzkiego sportu!

W sobotę, w hali MOSiR Czeladź odbył się X Charytatywny Turniej Piłkarski „Gramy dla Wojtusia”, który był zorganizowany przez CKS Czeladź Charytatywnie - Turniej Gwiazdkowy. Na wskazanym profilu trwają również licytacje internetowe.
———————
Zawodnicy MCKS Czeladź przegrali 83:97 z drużyną KK UR Bozza Kraków. W sobotę odbędzie się kolejny mecz, w którym Czeladzianie podejmą u siebie BS Polonia Bytom. Start 18:30 w hali MOSiR. 
Tabela - https://tiny.pl/9ck4l
Wyniki - https://tiny.pl/tr168 
———————
Górnik Piaski wygrał 5:1 z juniorską drużyną Zagłębia Sosnowiec występującą w wojewódzkiej lidze A1. Już w przyszłym tygodniu Górnicy rozegrają pierwszy ligowy mecz w Sosnowieckiej Klasie A, który odbędzie się na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie LKS Iskra Psary. Początek spotkania o godzinie 15:00. 
———————
CKS Czeladź wygrał 7:2 w sparingowym meczu z Victorią Jaworzno. W najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza kolejka rewanżowej rundy Klasy Okręgowej, w której Czeladzianie, na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Wojkowice. Start godzina 11:00.
———————
APN Górnik Piaski Czeladź
Drużyna U9 zagrała grę wewnętrzną, U10 (podzielone na dwa zespoły) z Gminą Psary oraz czwórmecz z Czarnymi Sosnowiec, Sarmacją Będzin i SALOSem Dąbrowa Górnicza, U13/U14 z GKSem Katowice, U15 z SALOSem Dąbrowa Górnicza U16. 
———————
CKS Czeladź Szkółka 
Krasnale wzięły udział w turnieju Iskierka Cup, drużyna z rocznika 2011 rozegrała trójmecz z drużynami APN Sarnów i Sarmacji Będzin, zawodnicy z rocznika 2013 wzięli udział w turnieju organizowanym przez Sarmację Będzin, a drużyna młodzików rozegrała sparing z Sokołem Orzech.
———————
Partnerzy MOSiR:
- Daito Sushi
- Konsul Trofea Sportowe
- Budmet Nocoń
- Cafe Desa
- Cukiernia Piekarnia Maciuś
- Studio Fryzjerskie Evolution
- Huhtamaki

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ

do góry