Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu

28 Lutego 2022

Podsumowanie

 

Zakończyliśmy dwutygodniowe ferie z MOSiRem. Dziękujemy, że byliście razem z nami!
———————
Zawodnicy MCKS Czeladź w środę przegrali 77:95 z drużyną AZS AWF Mickiewicz Rozmus Katowice, a sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 83:70 na korzyść drużyny KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków. W sobotę odbędzie się kolejny mecz, w którym Czeladzianie podejmą u siebie GTK Sordrew AZS II Gliwice. Start 18:30 w hali MOSiR. 

Tabela - https://tiny.pl/9ck4l
Wyniki - https://tiny.pl/tr168 
———————
Górnik Piaski wygrał dwa mecze kontrolne w środę z LKS Ostoja Żelisławice 5:3, w sobotę z Tęczą Błędów 5:2. Kolejny sparing Górnicy rozegrają w sobotę z Niwami Brudzowice. 
———————
CKS Czeladź przegrał 5:1 w sparingowym meczu z LKS Orzeł Miedary. W sobotę odbędzie się kolejne towarzyskie spotkanie, w którym CKS zmierzy się z drużynę Sarmacji Będzin. 
———————
APN GP Czeladź skrzaty wzięły udział w turnieju Arena Chorzów Cup, w którym bardzo dobrze się zaprezentowali, Trampkarze wygrali sparing z AKS Niwka Sosnowiec, a siedmiu juniorów wzięło udział w sparingach seniorów Górnika Piaski.
———————
Zawodnicy CKS Czeladź Szkółka piłkarska z roczników 2011/2012 zakończyli obóz sportowy, który odbył się w Suchej Beskidzkiej.
———————
Team FailSafe rozpoczął sezon A.D. 2022

Partnerzy MOSiR:
- Daito Sushi,
- Konsul Trofea Sportowe,
- Budmet Nocoń, 
- Cukiernia Piekarnia Maciuś,
- Studio Fryzjerskie Evolution,
- Cafe Desa,
- Huhtamaki.

do góry