Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu.

Sportowe podsumowanie weekendu.

21 Lutego 2022

PodsumowanieW sobotę zawodnicy MCKS Czeladź przegrali 88:82 z drużyną AZS Częstochowa, a już w tym tygodniu Czeladzian czekają dwa spotkania. W środę o godzinie 19:00, u siebie podejmą AZS AWF Mickiewicz Rozmus Katowice, natomiast w sobotę o godzinie 15:00 na wyjeździe z drużyną KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków.
Tabela - https://tiny.pl/9ck4l
Wyniki - https://tiny.pl/tr168 
———————
Górnik Piaski wygrał sparingowe spotkanie z drużyną Błękitni Sarnów 4:2, a w tym tygodniu Górników czekają dwa mecze kontrolne - w środę o godzinie 17:00 z drużyną LKS Ostoja Żelisławice i w sobotę o godzinie 13:15 z drużyną LKS Tęcza Błędów. Oba spotkania zostaną rozegrane na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni.———————
CKS Czeladź pokonał MKS Odra Miasteczko Śląskie 5:2 w sparingowym meczu. W sobotę o godzinie 11:00 odbędzie się kolejne towarzyskie spotkanie, w którym CKS podejmie drużynę Orzeł Miedary. Mecz odbędzie się na boisku MOSiR.
———————
Zawodnicy APN GP Czeladź zakończyli tygodniowe zgrupowanie dochodzeniowe, które odbyło się na obiektach MOSiR Czeladź
———————
Szesnastu zawodników Centrum Sportu AGATSU wzięło udział w dwudniowych zawodach II Otwartych Mistrzostw Śląska w Kickboxingu 2022, w których łącznie zdobyli 24 medale w tym 8 złotych, 8 srebrnych i 8 brązowych. 

———————
Zawodnicy MOSiR TKKF Saturn Czeladź wzięli udział w Międzynarodowym Biegu Narciarskim „O Istebiański Bruclik”

Partnerzy:

- Daito Sushi,
- Konsul Trofea Sportowe,
- Budmet Nocoń,
- Studio Fryzjerskie Evolution,
- Cukiernia Piekarnia Maciuś,
- Restauracja Rozkówka,
- Cafe Desa,
- Huhtamaki.

do góry