Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu (6-7 maj)

Sportowe podsumowanie weekendu (6-7 maj)

8 Maja 2023
 
1W sobotę, w hali MOSiR odbył się Turniej Mini Siatkówki dziewcząt „Kinder Joy Of Moving”, w którym brały udział podopieczne MCKS Czeladź.
——————
Górnik Piaski w 23 kolejce Klasy Okręgowej wygrał wyjazdowe spotkanie z RKS-em Grodziec 3:1. Bramki zdobyli: Pieniążek, Zudin, Omar. W 24 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 12-go maja Górnicy podejmą u siebie Siemianowiczankę Siemianowice Śląskie. Początek spotkania o godzinie 18:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
——————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź w III Lidze Wojewódzkiej drużyna U16 zmierzyła się z MKS-em Będzin, natomiast U14 z Akademią 2012 Jaworzno. Ponadto w IV ligach okręgowych drużyny rozegrały swoje mecze: U10A z Orłem Sosnowiec, U10B z MUKP Dąbrowa Górnicza, U11 z Górnikiem Sosnowiec, U12 z Orbitą Bukowno, U15 z MUKP Dąbrowa Górnicza. Ponadto drużyna U8 wzięła udział w turnieju żaków, gdzie zmierzyła się z CKS Czeladź, MKS Będzin, AS Wojkowice, KS Sarnów, FA Zawiercie i kolejny raz była zespołem niepokonanym.
——————
CKS Czeladź w 23 kolejce Klasy Okręgowej pokonał na swoim terenie Górnik Wojkowice 1:0 po bramce samobójczej W 24 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 13-go maja Czeladzianie zagrają na wyjeździe ze Spartą Katowice. Początek spotkania o godzinie 11:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
 
Druga drużyna CKS w 19 kolejce Klasy B przegrała wyjazdowe spotkanie z UKS-em Sławków 2:1. W 20 kolejce Klasy B, Czeladzianie zagrają u siebie z Jednością Strzyżowice. Początek spotkania 11:00 w niedziele 14-go maja.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8x
 
Żaki wzięły udział w kolejnych turniejach ligi żaków w Wojkowicach i Dąbrowie Górniczej. Orliki E2 pokonały Akademie 2012 Jaworzno 13:3. Orliki E1 przegrały z Piłkarzem Sosnowiec 7:5. Drużyna Młodzików D2 przegrała z Czarnymi Sosnowiec 1:0.
 
Brydż: Anna Makuch i Paweł Jończyk zajęli 3 miejsce w turnieju z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja.
——————
Na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni odbyła się siódma kolejka rundy wiosennej Ekstraligi Zagłębia Dąbrowskiego.
——————
do góry