Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu (3-4 czerwca)

Sportowe podsumowanie weekendu (3-4 czerwca)

5 Czerwca 2023

1Kolejny piękny i słoneczny weekend, pełen sportowy emocji za nami.

W sobotę 3-go czerwca, w hali MOSiR odbył się Festiwalem Wyobraźni zorganizowany przez Fundacja Uskrzydlić Marzenia.
 
Rownież w sobotę, na popularnym przetoku odbyły się zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka (szczegóły wkrótce).
 
W niedzielę, 4-go czerwca na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni od rana odbywał się Puchar Zagłębia Dąbrowskiego zorganizowany przez Śląska Liga Szóstek. Tuż po zakończeniu jednych zawodów odbyły się kolejne, a był to II Mini Turniej Piłki Nożnej 2v2 Rodzic z Dzieckiem (szczegóły wkrótce)
 
Rownież w niedzielę, na terenach przy hali MOSiR odbył się I Czeladzki Dziecięcy Turniej w Bule.
——————
Górnik Piaski w 27 kolejce Klasy Okręgowej pokonał na wyjeździe MK Górnik Katowice 4:0. Bramki zdobyli: 2x Katra, Pieniążek, Omar. W 28 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 7-go czerwca Górnicy zagrają u siebie z Pogonią Imielin. Początek spotkania o godzinie 17:00. Następnie, w sobotę 10-go czerwca zagrają na wyjeździe z Sarmacją Będzin. Początek spotkania o godzinie 11:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
——————
CKS Czeladź w 27 kolejce Klasy Okręgowej przegrał u siebie z drugą drużyną GKS Katowice 1:3. Bramkę zdobył Śmiałkowski. W 28 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 7-go czerwca Czeladzianie zagrają u siebie z RKS Grodziec. Początek spotkania o godzinie 17:00. Następnie, w sobotę 10-go czerwca zagrają na wyjeździe z MKS Siemianowice. Początek spotkania o godzinie 11:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
Druga drużyna CKS w 23 kolejce Klasy B wygrała na swoim terenie z drugą drużyną Warty Zawiercie 2:1. Bramki zdobyli: Borówka, Kubicki. Tym zwycięstwie zespół przypieczętował awans do Klasy A. W ostatniej kolejce Klasy B, Czeladzianie zagrają na wyjeździe z Promieniem Strzemieszyce Małe. Początek spotkania o godzinie 17:00 w sobotę 10-go czerwca.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8x
Orliki E1 wygrały z Wartą Zawiercie 6:2, Młodziki D1 przegrali z RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 11:1, skrzaty rozegrali sparing z APN Sarnów.
——————
——————
——————
do góry