Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu (27-28 maja)

Sportowe podsumowanie weekendu (27-28 maja)

29 Maja 2023

1Cóż to był za piękny, słoneczny weekend, pełen jak zawsze sportowy emocji:

 
W sobotę 27-go maja, w hali MOSiR odbył się Turniej Szachowy. Natomiast w niedziele odbywały się próby przed zbliżającym się Festiwalem Wyobraźni Fundacja Uskrzydlić Marzenia Akademia Wyobraźni KAJUNE.
——————
Górnik Piaski w 26 kolejce Klasy Okręgowej pokonał u siebie Niwy Brudzowice 4:2. Bramki zdobyli: Leandro, Pieniążek, Widurski, Jarczyński. W 27 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 3-go czerwca Górnicy zagrają na wyjeździe z MK Górnikiem Katowice. Początek spotkania o godzinie 11:30.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
——————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź w III Lidze Wojewódzkiej drużyna U16 zmierzyła się z MKS Będzin, natomiast U14 z Gwiazdą Ruda Śląska. Ponadto kolejne drużyny rozegrały swoje mecze: U10 z AKS Niwką Sosnowiec, U11 z CKS Czeladź, U12 z Czarnymi Sosnowiec i Unią Ząbkowice, U13 z AS Wojkowice. Ponadto drużyna U8 wzięła udział w turnieju żaków, gdzie zmierzyła się z MKS Będzin, AS Wojkowice, KS Sarnów, FA Zawiercie.
——————
CKS Czeladź w 26 kolejce Klasy Okręgowej pauzował. W 27 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 4-go czerwca Czeladzianie zagrają na wyjeździe z drugą drużyną GKS Katowice. Początek spotkania o godzinie 18:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
Druga drużyna CKS w 22 kolejce Klasy B przegrała wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Jaworzno 4:2. W 23 kolejce Klasy B, Czeladzianie zagrają u siebie z drugą drużyną Warty Zawiercie. Początek spotkania o godzinie 11:00 w niedzielę 4-go czerwca.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8x
 
Orliki E1 wygrały 3:2 z APN GP Czeladź. CKS był współorganizatorem Czeladzkiej Bitwy Bramkarskiej, która odbyła się w niedzielę na sztucznym boisku MOSiR.
——————
do góry