Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu (20-21 maj)

Sportowe podsumowanie weekendu (20-21 maj)

22 Maja 2023

.Sportowy weekend za nami:

W niedzielę 21-go maja, w hali MOSiR odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź organizowany przesz Szkoła Tańca Akcent Będzin.
——————
Górnik Piaski w 25 kolejce Klasy Okręgowej pokonał na wyjeździe Slavię Ruda Śląska 3:1. Hattrick zanotował Mayer. W 26 kolejce Klasy Okręgowej, która odbędzie się 27-go maja Górnicy zagrają u siebie z Niwami Brudzowice. Początek spotkania o godzinie 15:00.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
——————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź w III Lidze Wojewódzkiej drużyna U16 zmierzyła się z MKS Siemianowice, natomiast U14 z Józefką Chorzów. Ponadto kolejne drużyny rozegrały swoje mecze: U10A z Zagłębiem Sosnowiec, U11 z Zagłębiem Sosnowiec, U12 z RKS-em Zagłębie Dąbrowa Górnicza, U15 z Wartą Zawiercie. Ponadto drużyna U8 wzięła udział w turnieju żaków, gdzie zmierzyła się z CKS Czeladź, MKS Będzin, AS Wojkowice, KS Sarnów, FA Zawiercie i była zespołem niepokonanym.
——————
CKS Czeladź w 25 kolejce Klasy Okręgowej wygrał na swoim terenie z drugą drużyną Ruchu Chorzów 3:2. Bramki: Śmiałkowski, Madejczyk, Sosiński. W 26 kolejce Klasy Okręgowej CKS pauzuje.

Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
 
Druga drużyna CKS w 21 kolejce Klasy B pokonała u siebie Unię Ząbkowice 4:1. Bramki: 2x Borówka, Leszczyński, Sosiński. W 22 kolejce Klasy B, Czeladzianie zagrają na wyjeździe z Górnikiem Jaworzno. Początek spotkania o godzinie 13:00 w sobotę 27-go maja.

Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8x
——————
Na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni odbyła się dziewiąta kolejka rundy wiosennej Ekstraligi Zagłębia Dąbrowskiego.
——————
——————
——————
do góry