Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie weekendu (15-16 kwiecień)

Sportowe podsumowanie weekendu (15-16 kwiecień)

18 Kwietnia 2023
 
1W sobotę, w hali MOSiR odbył się Basket Picnic, a w niedziele Ligowe Turnieje Mini Kosza. Zawody zorganizowane były przez MCKS Czeladź Koszykówka.
——————
Górnik Piaski w 20 kolejce Klasy Okręgowej przegrał u siebie z drugą drużyną Ruchu Chorzów 0:1. W 21 kolejce Klasy Okręgowej, na stadionie MOSiR im. Józefa Pawełczyka odbędą się derby Czeladzi. Początek spotkania o godzinie 19:24.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
——————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź III Lidze Wojewódzkiej drużyna U14 pokonała Gwiazdę Ruda Śląska. W IV ligach okręgowych drużyny rozegrały swoje kolejne mecze: U10A z Czarnymi Sosnowiec, U10B z Zagłębiakiem Tucznawa, U11 z AS Wojkowice, U12 z Czarnymi Sosnowiec, U15 z Wartą Zawiercie. Ponadto przed meczem seniorów drużyny F1 i F2 rozegrały sparingi z Akademią Ruchu Chorzów.
——————
CKS Czeladź w 20 kolejce Klasy Okręgowej przegrał na wyjeździe z AKSem Mikołow 3:0. W 21 kolejce Klasy Okręgowej, na stadionie MOSiR im. Józefa Pawełczyka odbędą się derby Czeladzi. Początek spotkania o godzinie 19:24.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8t
 
Druga drużyna CKS w 16 kolejce Klasy B przegrała wyjazdowe spotkanie z drugą drużyną Górnika Wojkowice 3:1. W 17 kolejce Klasy B, Czeladzianie zagrają u siebie z Czarnymi Sosnowiec. Początek spotkania 10:00 w niedziele 23-go kwietnia.
 
Wyniki i tabela - https://tiny.pl/wms8x
 
Orliki E1 przegrały z drużyna Górnika Sosnowiec, Młodziki D2 przegrały z APN Dąbrowa Górnicza 5:2, Młodziki D1 zmierzyli się z Wartą Zawiercie natomiast Żaki F1 wzięły udział w turnieju Ekstraligi Talentów, który zakończyli na 5 miejscu.
——————
Na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni odbyła się piąta kolejka rundy wiosennej Ekstraligi Zagłębia Dąbrowskiego.
——————
Zawodnicy wzięli udział w zawodach:
XVIII Memoriał Radnego Jana Koniecznego (bieg o paterę Śl. TKKF), gdzie drużynowo zajęli 3 miejsce, a indywidualnie Józef Pszczółka zajął 2 miejsce w kategorii powyżej 60 lat, a Benjamin Baryluk 3 miejsce w kategorii 18-35. I Siemianowski Bieg „Śladami Wojciecha Korfantego” oraz 15 Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland.
——————
do góry