Strona główna/Aktualności/Sportowe podsumowanie długiego weekendu majowego

Sportowe podsumowanie długiego weekendu majowego

4 Maja 2022

1Co działo się w czeladzkim sporcie podczas długiego weekendu majowego? Spieszymy z odpowiedzią:

W hali MOSiR Czeladź odbył się Szachowy Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go maja, w którym udział wzięło ponad 100 osób (szczegóły wkrótce). 
———————
Górnik Piaski w sobotę 30 kwietnia pokonał na wyjeździe KS Preczów 1:9. Bramki zdobyli: Cepek x5, Zudin x3, Pieniążek (bezpośrednio z rzutu rożnego). 3-go maja drużyna z Piasków, również na wyjeździe pokonała 0:4 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza po bramkach Majewskiego x2, Cepka i Kaprala. W niedzielę, 8 maja Górników czeka najprawdopodobniej najważniejszy mecz w całym sezonie, a ich rywalem będzie aktualny lider tabeli - Gmina Psary. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Mickiewicza. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4z 
———————
CKS Czeladź w sobotę 30 kwietnia przegrał wyjazdowe spotkanie 6:1. Jedyną bramkę dla Czeladzian w tym spotkaniu zdobył Jagusztyn. 3-go maja w kolejnym wyjazdowym meczu CKS zremisował bezbramkowo z drużyną Slavii Ruda Śląska, a w 66 minucie karnego nie wykorzystał Mariusz Muszalik. W 26 kolejce ligowej, która odbędzie się w sobotę 7 maja drużyna z Czeladzi podejmie na swoim terenie LKS Tęcze Błędów. Początek spotkania o godzinie 17:00. 

Wyniki i Tabela - https://tiny.pl/9ck4b 
———————
APN GP Czeladź
Drużyna U9 rozegrała drugą kolejkę ligi żaków, U10 zmierzyła się z SKFS Gmina Psary, druga drużyna U11 z Orbitą Bukowno, pierwsza drużyna U15 z Czarnymi Sosnowiec, a druga z AS Wojkowice.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska
Grupa żaków rozegrała drugą kolejkę ligową, a skrzaty wzięły udział w turnieju organizowanym przez MOS Będzin. 
———————
Czeladź Biega zorganizował wspólny wyjazd z czeladzkiego rynku na 15 edycję Zagłębiowskiej Masy Krytycznej.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Budmet Nocoń, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution, Cafe Desa, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Daito Sushi

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ.

do góry