Strona główna/Aktualności/Sportowe Podsumowanie weekendu 6-7 listopada

Sportowe Podsumowanie weekendu 6-7 listopada

8 Listopada 2021

Podsumowanie Weekendu

Górnik Piaski pokonał na wyjeździe Stowarzyszenie Kulturalno Sportowe „Łagisza” 1:3. Zespół Górnika trzyma się w czołówce tabeli razem z Gminą Psary, obie drużyny zdobyły po 31 punktów. Zapraszamy na 14 kolejkę klasy A, która odbędzie się w sobotę 13 listopada o godzinie 14:00. Górnicy podejmą u siebie drużynę LKS Jedność Strzyżowice.
———————
CKS Czeladź w 14 kolejce „ZINA” Liga Okręgowa pokonał na swoim terenie drużynę Ostoja Żelisławice aż 8:2. Czeladzianie zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. W 15 kolejce ligowej, która odbędzie się w czwartek 11 listopada o godzinie 11:00 CKS zagra na wyjeździe z drużyną KS Niwy Brudzowice, a już dwa dni później, w sobotę 13 listopada o godzinie 14:00 odbędzie się 16 kolejka ligowa, w której CKS podejmie u siebie RKS Grodziec Będzin. 
———————
Koszykarze MCKS Czeladź rozegrali mecz na wyjeździe z drużyną TS Wisła Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 82:61 na korzyść gospodarzy. W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w najbliższą sobotę zawodnicy z Czeladzi zagrają pierwszy mecz w tym sezonie na swoim terenie przeciwko AZS Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 18:30. Zapraszamy do Hali MOSiR.

do góry