Strona główna/Aktualności/Rajd rowerowy z MOSiRem

Rajd rowerowy z MOSiRem

20 Września 2023

.Rekordowa liczba 150-ciu Czeladzian pokonała wspólnie trasami rowerowymi dystans 10 kilometrów.

W sobotni poranek spotkaliśmy się przy Dworcu w Czeladzi, gdzie po oficjalnym przemówieniu Burmistrza Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec peleton prowadzony przez Radnego Rady Miejskiej - Andrzeja Mentla wyruszył w trasę.

Pierwszym przystankiem było stare targowisku przy Rynku w Czeladzi. Po otrzymaniu przez wszystkich uczestników pieczątki zaczęliśmy się kierować w stronę drugiej stacji, a ta znajdowała się przy ul. Wojkowickiej. Stamtąd wyruszyliśmy w kierunku przedostatniej stacji przy ul. Katowickiej. Tam rowerzyści zdobyli ostatnią pieczątkę na trasie i udali się w kierunku mety.

Ostatnim przystankiem był Park Grabek, gdzie na wszystkich uczestników czekał grill,  losowanie nagród, gadżetów rowerowych, bonów do sklepu Decathlon oraz został zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce profilaktycznej, w ramach którego uczestnicy projektowali plakat pn. w zdrowym ciele zdrowy duch. Nagrody wręczyli Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec wraz z Radnymi Rady Miejskiej: Dominikiem Penarem, Andrzejem Mentlem i Marcinem Gadeckim.

Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w naszym przejeździe. Przypominamy, że Rajd Rowerowy jest na stałe wpisany jako cykliczna impreza rekreacyjno-sportowa do naszego kalendarza. Tak więc bądźcie z nami na bieżąco.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Budmet Nocoń, Cafe Desa, Cukiernia Piekarnia Maciuś, Daito Sushi, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution.

FOTORELACJA - dostępna na facebook. 

do góry