Strona główna/Aktualności/Przedstawiciele MOSiR Czeladź na gali SportBiz 2022 w (..)

Przedstawiciele MOSiR Czeladź na gali SportBiz 2022 w Warszawie.

19 Maja 2022

Przedstawiciele branży sportowej, eventowej oraz sektorów prywatnego i publicznego spotkali się po raz osiemnasty w Warszawie w ramach SportBiz 2022. Na najważniejszym wydarzaniu branży sportowej w Polsce nie zabrakło przedstawicieli MOSiR Czeladź, zwłaszcza że zorganizowana w zeszłym roku Czeladzka Strefa Kibica Euro 2020 walczyła o główną nagrodę w kategorii Małe Wydarzenie Sportowe 2021 roku. 

Dwudniowe szkolenie było niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń z największymi przedstawicielami branży sportowej w naszym kraju. Panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom dotyczącym działań promocyjnych, współpracy biznesu z samorządem oraz przyszłości funkcjonowania sektora zajmującego się organizacją imprez sportowych pozwoliło po raz kolejny poszerzyć wiedzę i utwierdzić się, że sposób funkcjonowania naszej jednostki nie odbiega od tego, który proponują najlepsi w Polsce. 

Pierwszy dzień kończyła uroczysta Gala SportBiz 2022, podczas której reprezentujący miasto MOSiR Czeladź walczył o główną nagrodę - statuetkę DEMES - w kategorii Małe Wydarzenie Sportowe 2021 roku. 

Dla nas ogromnym wyróżnieniem była już sama obecność w finałowej trójce w kategorii Małe Wydarzenie Sportowe 2021 roku podczas Gali SPORTBIZ 2022. To ogromna nobilitacja i zachęta do jeszcze cięższej pracy oraz podnoszenia sobie wyżej poprzeczki realizując kolejne eventy w naszym mieście - podkreśla Jakub Kużdżał, Dyrektor MOSiR Czeladź.

Tym razem głównej nagrody nie udało się wygrać, ale miasto i nasza jednostka zaznaczyły się w świadomości obecnych, co było widać poprzez liczne rozmowy dotyczące zorganizowanego przez nas wydarzenia oraz pytań o szczegóły dotyczące strefy kibica po zakończeniu części oficjalnej gali. 

Drugi dzień w całości był poświęcony szkoleniowej pracy w grupach. Tematyka organizacji wydarzenia sportowego oraz zarządzania obiektem sportowym były tymi, które interesowały nas najbardziej. Zdobyta wiedza oraz nawiązane nowe kontakty z pewnością pozwolą nam jeszcze lepiej funkcjonować jako jednostka oraz swoimi działaniami sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom z jakimi będziemy się mierzyli w najbliższej przyszłości. 

12345

do góry