Strona główna/Aktualności/Mamy awans na EURO 2025!

Mamy awans na EURO 2025!

27 Marca 2024

1Wczorajsze spotkanie w Strefie Kibica w hali MOSiR w Czeladzi przejdzie do historii! 

Daniem głównym, był oczywiście niesamowicie wyrównany i pełen walki mecz Walia-Polska. Emocje sięgnęły zenitu, gdy w ostatniej kolejce Wojciech Szczęsny obronił decydujący rzut karny, dzięki czemu reprezentacja Polski rzutem na taśmę awansowała do Mistrzostw Europy.

Dodatkową atrakcją był I Czeladzki Super Quiz. Każdy kibic wyposażony w smartfon i dostęp do Internetu mógł wziąć udział konkursie podzielonym na trzy rundy. Chodziło o to, aby jak najszybciej odpowiedzieć prawidłowo na szesnaście pytań testowych dotyczących FC Barcelona i polskich akcentów, związanych z tym klubem. Poziom emocji był podobny, jak w przypadku meczu z udziałem Polaków. Wszystko ważyło się do ostatniego pytania w rundzie finałowej. 

Atmosferę podgrzewała stawka, którą była nagroda główna w postaci czterodniowej wycieczki do Hiszpanii połączonej z możliwością obejrzenia na żywo Roberta Lewandowskiego w starciu FC Barcelona z Realem Sociedad.

Ostatecznie zwycięzcą Super Quizu został Dariusz Chroń i to on poleci do Barcelony. Drugie miejsce zajął Adrian Kowalczyk, który był o krok od zwycięstwa. Jego wiedza i refleks zostaną nagrodzone koszulką meczową Roberta Lewandowskiego. Natomiast zdobywca trzeciego miejsca Piotr Lewandowski otrzyma oryginalny szalik FC Barcelona. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Sponsorem i fundatorem wszystkich nagród była firma Football4U, której właścicielami są Tomasz Spyra i Mateusz Cichoń.    

Dodatkowo dzięki projektowi Serce Czeladzi była okazją do zapoznania się z prawidłową techniką udzielania pierwszej pomocy.

Partnerzy MOSiR: Huhtamaki, Moja Pasja, Decathlon Sosnowiec, Budmet Nocoń, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution, Daito Sushi, Cafe Desa.

123

do góry