Strona główna/Aktualności/IX Noworoczny Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar (..)

IX Noworoczny Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca

19 Stycznia 2024

1W niedzielę 14 stycznia odbyła się dziewiąta edycja Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca. Turniej jak zawsze cieszył się sporym zainteresowaniem i wzięło w nim udział 12 drużyn. Siatkarskie teamy zjechały się do nas z Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Chrzanowa.  

Drużyny po wcześniejszym, oficjalnym losowaniu zostały podzielone na cztery grupy po trzy zespoły. Od samego początku noworocznego grania w siatkę było widać wysoki poziom jaki prezentowali zawodnicy. Podczas całego widowiska panowała świetna atmosfera i sportowa, wzajemna motywacja.

Zakończona faza grupowa wyłoniła po dwie drużyny z każdej grupy, które rozpoczeły rywalizację w meczach ćwierćfinałowych, następnie półfinałowych, aż do wyłonienia mistrza noworocznego turnieju piłki siatkowej, którym została drużyna Contra.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

1 miejsce - Contra
2 miejsce - Impact Volleyball Team
3 miejsce - Atmosferowicze
4 miejsce - Dzieci Szymka
5-8 miejsce - Łagiszowscy
5-8 miejsce - PWK Koliber
5-8 miejsce - Zamek Będzin
5-8 miejsce - Skałka Katowice
9-12 miejsce - Saint Gobain Squad
9-12 miejsce - Carpe Diem
9-12 miejsce - Susu
9-12 miejsce - Może Być Ciężko

MVP Turnieju został wybrany zawodnik drużyny Contra - Daniel Chemicz.

Dziękujemy, że byliście z nami! Obserwujcie nas na bieżąco bo w tym roku czekają nas kolejne siatkarskie emocje halowe i plażowe. 

Partnerzy MOSiR: Moja Pasja, Decathlon Sosnowiec, Daito Sushi, Huhtamaki, Budmet Nocoń, Konsul Trofea Sportowe, Studio Fryzjerskie Evolution, Cafe Desa

23456

do góry