Strona główna/Aktualności/Czeladzki Dzień Dziecka za nami.

Czeladzki Dzień Dziecka za nami.

6 Czerwca 2023

1W czwartek, w Parku im. Tadeusza Kościuszki odbył się Czeladzki Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy bardzo aktywnie i nie zabrakło konkursów, animacji, zabaw sportowych i przede wszystkim nagród oraz prezentów!

Park został podzielony na kilka stref, a w każdej z nich przygotowana była inna atrakcja:

Panie Animatorki z Akademii Uśmiechu zadbały o malowanie twarzy, robienie brokatowych tatuaży, kręcenie balonów i puszczanie różnych rozmiarów baniek mydlanych.

W kolejnych strefach dzieci mogły wziąć udział w wielkoformatowych grach, quizach ekologicznych, malowaniu doniczek, które były przygotowane przez wydział rozwoju miasta i funduszy zewnętrznych. Była również możliwość wytężyć swój umysł i pograć w gigantyczne szachy, nad którymi czuwał Radny Rady Miasta Łukasz Wesołowski.

Ponadto odbyły się przedstawienia teatralne, których tematem była ekologia. Można było skorzystać również z dmuchańca, zjeść popcorn i watę cukrową. Dla wszystkich dzieci przewidziane były słodkie niespodzianki, które rozdawał sam Burmistrz Miasto Czeladź Zbigniew Szaleniec.

Podczas wydarzenia, wszystkim dzieciom, które brały udział w konkurencjach sportowych i konkursach rozdaliśmy 200 numerków do losowania, a spośród nich każdy miał szansę na wygranie nagrody rzeczowej, a te wręczali Burmistrz Zbigniew Szaleniec, Dyrektor MOSiR Czeladź Jakub Kużdżał, kierownik ds. Organizacji imprez Mateusz Cichoń.

Cieszymy się, że tak licznie przybyliście i razem z nami spędziliście ten wyjątkowy dzień. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.

Partnerzy MOSiR:
Studio Fryzjerskie Evolution
Konsul Trofea Sportowe
Decathlon Sosnowiec 
Budmet Nocoń
Daito Sushi
Moja Pasja
Cafe Desa
Huhtamaki

Partner wydarzenia:
Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

FOTORELACJA DOSTĘPNA NA NASZYN FANPAGE - KLIKNIJ TUTAJ

234

do góry