Strona główna/Aktualności/Czeladzianie Kibicowali Biało-Czerwonym

Czeladzianie Kibicowali Biało-Czerwonym

31 Marca 2022

We wtorek 29 marca w ramach CZELADZKIEJ STREFY KIBICA nasi mieszkańcy dopingowali piłkarską Reprezentację Polski, która w finałowym, barażowym meczu pokonała Reprezentację Szwecji 2:0 dzięki czemu zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata w Katarze, które odbędą się w listopadzie 2022 roku. 

O godzinie 20:15 odbyło się zaplanowane przez nas studio przedmeczowe, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, a byli nimi Mirosław Smyła (były piłkarz, aktualnie trener, który prowadził takie zespoły jak Zagłębie Sosnowiec, Korona Kielce, GKS Tychy, Wigry Suwałki, Odra Opole, Rozwój Katowice) oraz Bartosz Kubisa (były zawodnik CKS Czeladź, aktualnie trener Mistrzyń Polski w Futsalu kobiet U15).

Podczas merytorycznej konwersacji trenerzy odnieśli się do wystawionego składu, taktyki, pomysłu na to spotkanie oraz wskazali przewidywane wyniki. 

Przed pierwszy gwizdkiem sędziego tradycji stało się zadość i wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski wraz z przygotowaną wcześniej kartoniadą, po czym pełni emocji, z wiarą w awans rozpoczęliśmy oglądanie. Podczas wydarzenia nie zabrakło drobnych przekąsek czy lanego piwa, o które zadbał nasz Partner Cafe Desa.

Przerwę w meczu wykorzystaliśmy na studio z zaproszonymi  gośćmi oraz konkursy piłkarskie. Kibice mogli spróbować swoich sił w żonglerce na czas, strzałach w poprzeczkę oraz strzałach w matę celnościową założoną na bramkę. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki w postaci gadżetów kibica. Ponadto rozlosowaliśmy oficjalne piłki nike, oryginalne polówki nike Reprezentacji Polski oraz bony do wykorzystania u naszych Partnerów Daito Sushi i Studio Fryzjerskie Evolution.

Po końcowym gwizdku emocji nie było końca. Podopieczni Czesława Michniewicza awansowali na Mundial w Katarze. 

Dziękujemy kibicom, którzy nas odwiedzili. 

Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że już czynimy starania aby Strefa Kibica w ramach Mistrzostw Świata w Katarze zawitała do naszego miasta. 

PS. Dziękujemy za zaproszenie - w relacji na żywo Aktualności TVP3 Katowice sprzed Stadionu Śląskiego. 

Partnerzy MOSiR:
- Huhtamaki
- Daito Sushi
- Konsul Trofea Sportowe
- Cukiernia Piekarnia Maciuś
- Budmet Nocoń
- Cafe Desa
- Studio Fryzjerskie Evolution

233

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE, GDZIE NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O NAJWAŻNIEJSZYCH I NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH - KLIKNIJ TUTAJ.

do góry