e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
26 LUT 2018

XII Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie

Dnia 24 lutego 2018 roku na stoku Złoty Groń w Istebnej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi już po raz 12 zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie, w których wzięło udział 113 zawodników.

Porównując zeszły rok i temperaturę 15 stopni na plusie można śmiało powiedzieć, że w tym roku zima nam dopisała, a temperatura wyniosła -15 stopni Celsjusza. Stok jak co roku był świetnie przygotowany do zawodów, a warstwa śniegu wynosiła zdecydowanie ponad 60 cm.

Pozytywni i mili ludzie stworzyli świetną atmosferę, a emocje sięgały zenitu.

Na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Aleksandra Janeczek, drugie miejsce zajęła Maria Kusa, na trzecim miejscu uplasowała się Karolina Komasińska.
Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Michał Kostarz, drugie miejsce zajął Adam Kaczmarek, trzecie miejsce przypadło jednemu z najmłodszych zawodników, którego śmiało możemy nazwać odkryciem zawodów - Piotr Gniadek.
Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn został Rafał Bator, drugie miejsce zajął Michał Jastrząb, trzecie miejsce zając Rafał Pietruszka.

Najmłodszą zawodniczką została Sara Satała-Mrozowska, a najstarszym zawodnikiem został Marian Grząba.

Dodatkową atrakcją było losowanie 10 nagród w postaci gadżetów od MOSiR Czeladź.

Puchary i medale zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali: dyrektor MOSiR Czeladź Pan Henryk Michalski oraz Kierownik MOSiR Czeladź Pan Mateusz Cichoń. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję sportowych zmagać w Istebnej, które odbędą się w 2019 roku.

Dziękujemy również naszym partnerom : Huhtamaki, Platforma dla Remontu i Budowy, Konsul - Trofea Sportowe

Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których w tym roku było aż dwadzieścia :