Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
23 PAŹ 2017

Rodzinny Turniej "Family Cup w Tenisie Stołowym"

AKTYWNIE – SPORTOWO- RODZINNIE

Już po raz trzeci w naszym mieście odbył się  RODZINNY TURNIEJ FAMILY CUP W TENISIE STOŁOWYM. W sobotę 21 października na hali Mosir w Czeladzi pasjonaci tej dyscypliny sportu mogli zmierzyć swoje siły. Rodzice grali z rodzicami, dzieci z dziećmi. Zdobyte punkty dawały im miejsce w zawodach. Dla najlepszych przygotowane były puchary, medale i dyplomy.

W kategorii  dziewcząt klas 1-4 – I miejsce zdobyła Kamila Pęciak wraz z Tata, II - Liliana Wesołowska z Tata, III- Kasia  Gajewska z Tatą. W kategorii  dziewcząt klas 5-7 – I miejsce wywalczyła Martyna Wrześniewska wraz z Tatą, II - Matylda Mrozowska-Satała z Tatą  ,III - Amelia Klimczak z Ciocią.

Wśród chłopców młodszych najlepszy okazał się Antek Skop z Tatą, II miejsce zdobył Jakub Jończyk , Błażej Skop z Mamą zajął III lokatę. Kategoria chłopców 5-7 – I miejsce Mateusz Salamon z Tatą, II miejsce  Oskar Sikora z Dziadkiem, III miejsce Maksymilian Gruszczyński z Tatą .

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Jednocześnie  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ewa Fronczek zaprasza 4 listopada na kolejne zmagania – Family Cup w badmintonie. 

FOTOGALERIA

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl