Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
04 CZE 2018

IV edycja dnia dziecka "Z Przedszkola Na Stadion"

 

W poniedziałek 4-go czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź byli organizatorami IV edycji Dnia Dziecka „Z Przedszkola na stadion”. W zajęciach rekreacyjno-sportowych uczestniczyły 6-latki ze wszystkich czeladzkich przedszkoli.

Zajęcia odbywały na głównej płycie stadionu MOSiR Czeladź im. Józefa Pawełczyka, która została podzielona na 18 stref.

Łącznie wzięło udział ponad 300 przedszkolaków w różnego rodzaju zabawach sportowych przygotowanych przez trenerów oraz instruktorów czeladzkich stowarzyszeń. Imprezę ”Z Przedszkola na stadion” otworzył Pan Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec po czym wszystkie dzieci zatańczyły dwa układy przygotowane przez instruktorki z Dziecięcego Centrum Tańca „Majery”.

W pierwszej strefie Pani Kinga uczyła nasze pociechy jak powinien wyglądać profesjonalny HIP-HOP, w drugiej strefie odbywały się wyścigi na skaczących piłkach. W strefie trzeciej trener Jacek przygotował dla najmłodszych gry i zabawy z piłką nożną. Czwarta, piąta i szósta strefa była opanowana przez Dziecięce Centrum Tańca „Majery”. Strefę siódmą i ósmą zaktywizowali Trener Bogdan i Trener Darek koncentrując się na usprawnianiu potencjału ruchowego dzieci w ćwiczeniach koordynacji ruchowej i reakcyjności. W dziesiątej strefie mogliśmy zobaczyć trening piłki nożnej ,przeprowadzony na zasadach najlepszej metody na świecie Coerver Coaching, prowadzony przez Trenera Dawida. W jedenastej, dwunastej i trzynastej strefie odbywały się gry i zabawy kierowane przez członkini HKS. Dzięki Centrum Sportu „Agatsu” dzieci mogły poznać podstawowe zasady Kick-Boxing w strefie czternastej i piętnastej, natomiast kolejne strefy - szesnasta i siedemnasta to zajęcia z siatkówki i koszykówki prowadzone przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr. 2, a w ostatniej osiemnastej strefie dzieci malowały na sztalugach obrazy zatytułowane „Dlaczego warto uprawiać sport ?”

Na koniec imprezy każdy młody uczestnik dostał medal oraz słodycze, wręczane przez Zastępce Burmistrza Miasta Czeladź - Elżbietę Dmitruk, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Henryka Michalskiego, Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej - Ilona Grudzień, Kierownik Wydziału Edukacji - Jolanta Dyrka oraz inspektorzy: Beata Iwaszkiewicz oraz Justyna Lisowska. 

Sponsorami imprezy byli:

Wydział edukacji i polityki społecznej,
DeltaOils Plus

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom ,które przyczyniły się do organizację IV edycji dnia dziecka „Z przedszkola na stadion”, a zarazem zaprosić do organizacji V edycji, która odbędzie się już za rok.

Podziękowania za współorganizację imprezy dla:
Dziecięce Centrum Tańca „Majery”,
Górnik Piaski - Dariusz Wilk, Jacek Marzec,
Szkoła Podstawowa nr. 2- Michał Zatoński, Sergiusz Rebeta,
Coerver Coaching – Dawid Dobrowolski,Akademi Piłki Nożnej Czeladź – Bogdan Pikuta,
Centrum Sportu „Agatsu”,
Capoeira Krzysztof Powałka,
Dominik Kużdżał,
Kinga Jamrocha,
Justyna Puławska,
Coerver Coaching Dawid Dobrowolski
Partnerzy MOSiR Czeladź:
Hellmann Worldwide Logistics
Huhtamaki
Platforma dla Remontu i Budowy
Konsul - Trofea Sportowe

FOTOGALERIA - kliknij tutaj !

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl