Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

26 MAR 2019

IV Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

W sobotę 23 marca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował IV Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Punktualnie o godzinie 10:00 grupa 50 uczestników stawiła się na torze kartingowym Autodrom w Sosnowcu by z dużym zaangażowaniem rywalizować o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Po krótkim szkoleniu rozpoczęliśmy zawody.

Impreza była przeprowadzona w pięciu kategoriach: - Kat. Kobiet, - Kat. Mężczyzn, - Kat. Drużynowa Open - Kat. Symulator Kobiet - Kat. Symulator Mężczyzn

Zasady eliminacji były proste - kto po ustalonym czasie mija metę jako pierwszy z największą liczbą okrążeń, natomiast w kategorii drużynowej (dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego.

Grand Prix w Gokartach, w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Chwał , drugie miejsce zajęła Kamila Sudara, natomiast na ostatnim miejscu podium stanęła Agata Milka-Chwał. W kategorii mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Chruściel, drugie miejsce zajął Wojciech Grabiński, natomiast z trzeciego miejsca mógł się cieszyć Piotr Michalski. W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli Piotr Otczyk i Jakub Niciak ,drugie miejsce team Szymon Sujka i Michał Marcinek, natomiast trzecie miejsce team Agata Milka-Chwał i Wojciech Grabiński. W kategorii symulator  pierwsze miejsce wywalczył Jakub Chruściel, z drugiego miejsca cieszył się Michał Kędzior natomiast trzecie miejsce zdobyła Martyna Kumorek.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów oraz statuetek, które zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Czeladź - Zbigniewa Szaleńca oraz Dyrektora MOSiR Czeladź - Henryka Michalskiego
Serdecznie dziękujemy, a zarazem gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszych zawodach i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.
Partnerzy MOSiR Czeladź: - Huhtamaki - Konsul - Trofea Sportowe - Hellmann Worldwide Logistics

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Grand Prix Czeladzi - Wyniki.pdf Grand Prix Czeladzi - Wyniki.pdf 19-03-26 14:14 176.42KB pobierz plik: Grand Prix Czeladzi - Wyniki.pdf