Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
03 KWI 2017

II GRAND PRIX W GOKARTACH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ

W sobotę 1 kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,Zakład Inżynierii Komunalnej oraz Miasto Czeladź zorganizowali II Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź.

Punktualnie o godzinie 10:00 grupa 50 uczestników stawiła się na torze kartingowym Autodrom w Sosnowcu by z dużym zaangażowaniem rywalizować o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Po krótkim szkoleniu, zawody rozpoczęły się próbnym przejazdem .

Impreza była przeprowadzona w czterech kategoriach: Kat. Kobiet, Kat.
Mężczyzn, Kat. Drużynowa Open oraz Kat. Symulator Open. 

Każdy z uczestników miał dwa przejazdy po 35 okrążeń, z których liczył się najlepszy czas jednego okrążenia. Do przejazdu finałowego w kategorii indywidualnej awansowało 8 kobiet oraz 8 mężczyzn,natomiast w kategorii drużynowej(dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego.

Grand Prix w Gokartach,w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Janeczek,drugie miejsce przypadło Joannie Chwał,natomiast na ostatnim miejscu podium stanęła Daria Oczkiewicz. 

W kategorii mężczyzn na najwyższym stopniu stanął Marcin Merta,drugie miejsce zajął Krzysztof Krzemiński,natomiast z trzeciego miejsca mógł się cieszyć Łukasz Zając.

W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli - Team Łukasz Cudzich,Marcin Merta,drugie miejsce – Team Mateusz Bochenek,Krzysztof Krzemiński natomiast trzecie miejsce – Team Łukasz Zając,Marcin Łazarz.W kategorii symulator pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Zając,z drugiego miejsca cieszył się Łukasz Szczepański natomiast trzecie miejsce zdobył Tomasz Szczepański. 

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów,statuetek oraz medali,które zostały wręczone przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Henryka Michalskiego.

Dla wszystkich uczestników imprezy był przygotowany poczęstunek. Serdecznie dziękujemy a zarazem gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszych
zawodach.


Serdecznie Zapraszamy na kolejną edycje zawodów w przyszłym roku.

Poniżej przedstawimy więcej wyników

Kategoria Kobiet Indywidualne (35 okrążeń)-

I miejsce – Aleksandra Janeczek (30,44s)

II miejsce – Joanna Chwał (31,43s)

III miejsce – Daria Oczkiewicz (31,45s)

IV miejsce – Joanna Tekiela (31,91s)

V miejsce – Katarzyna Grolik (32,25s)

VI miejsce – Barbara Malanowska (33,02s)

VII miejsce – Agata Chwał (35,52s)

VIII miejsce – Angelika Burzawa(35,78s)

Kategoria Mężczyzn Indywidualne (35 okrążeń)-

I miejsce – Marcin Merta ( 27,06s)

II miejsce – Krzysztof Krzemiński (27,60s)

III miejsce – Łukasz Zająć (28,14s)

IV miejsce – Leszek Łoś (28,47s)

V miejsce – Bartłomiej Oczkiewicz (28,53s)

VI miejsce – Piotr Michalski (28,91,s)

VII miejsce – Tomasz Szczepański (29,18s)

VIII miejsce – Tadeusz Chwał (29,47s)

W kategorii drużynowej:

I miejsce – Team Łukasz Cudzich,Marcin Merta (57,78s)

II miejsce – Team Mateusz Bochenek,Krzysztof Krzemiński (58,63)

III miejsce – Team Łukasz Zając,Marcin Łazarz (58,77s)

IV miejsce – Team Tomasz Szczepański,Łukasz Szczepański (59,60s)

V miejsce - Team Jakub Chruściel,Piotr Chruściel (60,07s)

VI miejsc – Team Henryk Michalski,Piotr Michalski(60,25s)

VII miejsce – Team Rafał Pietruszka,Maciej Szczepański (61,27)

VII miejsce – Team Joanna Chwał,Adrian Skrzypek (61,27s)

FOTORELACJA - KLIKNIJ TUTAJ

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl