Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
13 LIS 2017

Czeladzka Strefa Kibica

10 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz pierwszy zorganizował dla mieszkańców Czeladzi Strefę Kibica. Do hali przybyło około 300 kibiców, którzy mieli możliwość wspólnie dopingować piłkarską Reprezentacje Polski podczas meczu z Urugwajem. 

Drzwi hali zostały otwarte godzinę przed meczem ponieważ organizatorzy przygotowali dla kibiców sportowy QUIZ, w którym do wygrania były szaliki oraz koszulki kibica „Polska Dawaj 2018”, które wręczał Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec. Wyjątkowym momentem było wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego na specjalnie przygotowanej biało-czerwonej widowni.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a my jesteśmy zadowoleni, że wszyscy uczestnicy w dobrej atmosferze do końca byli razem z nami i wierzyli w naszą Reprezentacje. 

Organizatorzy dziękują Komendantowi Komisariatu Policji w Czeladzi i Straży Miejskiej za dodatkowe patrole, które zwiększyły bezpieczeństwo naszej imprezy. Dziękujemy również naszym niezastąpionym partnerom - Huhtamaki oraz Plaforma dla Remontu i Budowy.

FOTOGALERIA - KLIKNIJ TUTAJ

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl