Sportowe podsumowanie weekendu

14 Listopada 2022

.

Przedłużony weekend może oznaczać tylko jeszcze więcej sportowych emocji w naszym mieście:

W piątej, w hali MOSiR, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czeladzi o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź w Szachach Szybkich.

W niedziele, w hali MOSiR odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź, którego organizatorem była Szkoła Tańca Akcent Będzin.

Rownież w niedziele, na boisku MOSiR o sztucznej nawierzchni odbyła się kolejna kolejka Śląska Liga Szóstek w Zagłębiu Dąbrowskim.
———————
Koszykarze MCKS Czeladź Koszykówka przegrali 88:104 z drużyną KK UR Bozza Kraków. 10 kolejka rundy zasadniczej grupy C odbędzie się 19-go listopada o godzinie 17:00. MCKS zagra na wyjeździe z GTK AZS Gliwice.

———————
Górnik Piaski przegrał 0:4 derbowe spotkanie z Sarmacją Będzin. W 15 kolejce ligi okręgowej, która odbędzie się w sobotę 19-go listopada o godzinie 14:00 Górnicy zagrają na wyjeździe z AKS-em Milołów.

Górnik zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów.
———————
APN Czeladź - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - Football Academy Czeladź drużyna U14 w III Lidze Śląskiej zmierzyła się z UKS-em Szopienice, drużyna U12 grała z Sarmacją Będzin, U11-B z Górnikiem Sosnowiec, U9-A z MUKP Dąbrowa Górnicza.
———————
CKS Czeladź wygrał 6:1 z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Bramki zdobyli 2x Szopa Igor, 2x Pach, Muszalik oraz Miłek. W 15 kolejce ligi okręgowej, która odbędzie się w sobotę 19-go listopada o godzinie 11:00 CKS zagra na wyjeździe ze Slavią Ruda Śląska.

CKS zajmuje 5 miejsce w tabeli, z dorobkiem 23 punktów.
———————
CKS Czeladź - Szkółka Piłkarska. Żaki F1 rozegrały sparing z SALOS-em Dąbrowa Górnicza, Orliki E1 grały ze Szczakowianką Jaworzno, a Młodzik D1 z Unią Dąbrowa Górnicza.
———————
Podczas Biegu z okazji Święta Niepodległości w Bydlinie zawodnicy T0 TKKF Saturn Czeladź zajęli wysokie miejsca - Waldemar Bereszko - 2 miejsce w kategorii 60+, a w Nordic Walking 1 miejsce - Mieczysław Remiszewski, 2 miejsce - Tadeusz Wilk, 4 miejsce Stanisław Leśniewski. Ponadto zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Barbórkowy 2022. Więcej informacji w wydarzeniu - https://tiny.pl/wctj8.
———————
Biegacze Czeladź Biega wzięli udział w VIII Biegu Dwóch Szybów oraz Będzińskim Biegu Niepodległości. Ponadto zapraszamy na 4 edycje Biegu Razem Przeciw Przemocy. Szczegóły - https://tiny.pl/wctp2.